Suplování:   Pátek 23.2.2018

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Konečná Hana

   

....

Be

-

Ga

-

-

-

-

-

 

Kubalová Irena

   

Ře

Fřá

Ga

Hra

..

..

-

-

-

 

Smazalová Eva

         

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Kristina

2.hod

spojeno (Ko)

NEJ

3.IT (NEJ2)

(3.IT)

 

Fořtová Lenka

2.hod

spojeno (Kub)

PP

1.ZA (ANJ)

(UPSY)

 

Gabrielová Eva

3.hod

spojeno (Kub)

ANJ

2.ZA (ANJ)

(2.ZA)

 
 

4.hod

spojeno (Ko)

NEJ

1.IT (NEJ2)+

(1.OA)

 

Hradecká Hana

4.hod

supl. (Kub)

PAK

3.ZA

(3.ZA)

 

Lásková Jana

4.hod

supl. (Sm)

MAM

2.OA

(2.OA)

 

Řezníček Jan

1.hod

supl. (Kub)

OS

4.IT

(4.IT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

4.hod

NEJ

NEJ2

(1.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

1.OA

4.hod

NEJ

NEJ2

(1.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

1.ZA

2.hod

PP

ANJ

(UPSY)

spojí

Fořtová Lenka

(Kub)

2.OA

4.hod

MAM

 

(2.OA)

supluje

Lásková Jana

(Sm)

2.ZA

3.hod

ANJ

ANJ

(2.ZA)

spojí

Gabrielová Eva

(Kub)

3.IT

2.hod

NEJ

NEJ2

(3.IT)

spojí

Bendová Kristina

(Ko)

3.ZA

4.hod

PAK

 

(3.ZA)

supluje

Hradecká Hana

(Kub)

 

5.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(Kub)

 

6.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(Kub)

4.IT

1.hod

OS

 

(4.IT)

supluje

Řezníček Jan

(Kub)

4.ZA

5.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(Kub)

 

6.hod

KAJ

KAJ

 

odpadá

 

(Kub)

 

 

Lýžařský výcvikový kurz (26. 2. - 2. 3. 2018) - 1. ročníky, Železná Ruda - Gi, Šu, Kov

EDISON - (26. 2. - 2. 3. 2018)

Suplování:   Pondělí 26.2.2018

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.IT

   

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

 

1.OA

   

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

 

1.ZA

   

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

 

2.ZA

           

PRO

         

3.IT

       

PRO

PRO

PRO

Ob

       

3.OA

             

PRO

Ob

     

3.VO

   

SaSt

                 

3.ZA

       

PRO

PRO

PRO

PRO

SOČ

SOČ

SOČ

 

4.ZA

       

PRO

PRO

PRO

         

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Foistová Lenka

         

..

   

-

-

-

 

Gabrielová Eva

             

..

       

Gibfriedová Jana

   

..

-

-

-

-

..

..

-

 

Jílek Miroslav

       

..

   

-

       

Kabourková Helena

       

-

     

-

-

-

 

Klozarová Lenka

         

..

..

 

-

-

-

 

Konečná Hana

   

Be

Ga

Ga

Be

-

..

-

-

-

 

Kovář Pavel

   

Jk

-

..

Šl

Pc

-

-

-

 

Kubalík Zdeněk

         

..

>>

         

Kubalová Irena

   

..

Klo

-

-

Šl

..

Ga

-

-

 

Pelcová Jana

       

..

             

Řezníček Jan

         

..

>>

         

Šlajsová Irena

   

                 

Šlajsová Irena

       

..

   

-

       

Šustrová Alena

   

-

-

-

-

Pel

-

-

..

-

 

Vargová Šárka

           

..

 

-

-

-

 

Žižková Květuše

   

-

-

-

Šl

Pel

-

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Kristina

1.hod

změna

NEJ

4.IT (NEJ1)+

(4.OA)

 
 

1.hod

spojeno (Ko)

NEJ

4.OA (NEJ3)+

(4.OA)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

1.IT+

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

4.hod

spojeno (Ko)

NEJ

2.OA (NEJ2)

(2.OA)

 

Fořtová Lenka

1.hod

odpadá

SOM

1.ZA

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

2.hod

odpadá

SOM

1.ZA

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

6.hod

odpadá

PP

1.ZA (PP1)

 

Lyžařský výcvikový kurz

Gabrielová Eva

2.hod

spojeno (Ko)

NEJ

3.OA (NEJ2)

(3.OA)

 
 

3.hod

spojeno (Ko)

NEJ

2.IT (NEJ2)

(2.IT)

 
 

7.hod

spojeno (Kub)

ANJ

2.ZA (ANJ)

(2.ZA)

 

Jílek Miroslav

2.hod

spojeno (Kov)

ANJ

2.OA (ANJ2)

(2.OA)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

3.OA (ANJ1)

 

Oběd

Klozarová Lenka

2.hod

supl. (Kub)

OŠE

3.ZA

(3.ZA)

 
 

3.hod

odpadá

OŠE

1.ZA

 

Lyžařský výcvikový kurz

Kubalík Zdeněk

7.hod

přesun <<

HW

3.IT (HW1)

(VYT3)

z 5.hod

Lásková Jana

1.hod

supl. (Kov)

ČJL

2.IT (ANJ1)

(2.IT)

 
 

1.hod

spojeno (Šl)

ČJL

2.IT (ANJ2)

(2.IT)

 
 

3.hod

supl. (Gi)

ČJL

3.OA

(3.OA)

 
 

5.hod

odpadá

ČJL

1.OA

 

Lyžařský výcvikový kurz

Málek Miroslav

5.hod

odpadá

WET

1.IT

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

6.hod

odpadá

WET

1.IT

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

8.hod

odpadá

GPC

1.IT

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

9.hod

odpadá

GPC

1.IT

 

Lyžařský výcvikový kurz

Pelcová Jana

5.hod

odpadá

MAT

1.ZA

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

6.hod

supl. (Kov)

MAT

2.IT

(Z)

 

Pelnářová Jana

2.hod

odpadá

ÚČ

1.IT+

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

5.hod

supl. (Šu)

ÚČ

3.OA (PEK1)

(3.OA)

 
 

5.hod

spojeno (Žž)

ÚČ

3.OA (PEK2)

(3.OA)

 

Řezníček Jan

7.hod

přesun <<

PSI

3.IT (PSI2)

(OUDM)

z 5.hod

Smazalová Eva

3.hod

odpadá

EKO

4.ZA

 

Projekt EDISON

Šlajsová Irena

4.hod

supl. (Žž)

ANJ

2.IT

(2.IT)

 
 

5.hod

změna

ANJ

4.IT (ANJ3)+

(Z)

 
 

5.hod

spojeno (Kub)

ANJ

4.OA (ANJ2)+

(Z)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

3.OA (ANJ2)

 

Oběd

Valenz Miroslav

4.hod

odpadá

ČJL

1.ZA

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

8.hod

odpadá

IKT

1.ZA (IKT1)

 

Lyžařský výcvikový kurz

 

9.hod

odpadá

IKT

1.ZA (IKT1)

 

Lyžařský výcvikový kurz

Změny v rozvrzích tříd:

2.IT

1.hod

ČJL

ANJ1

(2.IT)

supluje

Lásková Jana

(Kov)

 

1.hod

ČJL

ANJ2

(2.IT)

spojí

Lásková Jana

(Šl)

 

3.hod

NEJ

NEJ2

(2.IT)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

 

4.hod

ANJ

 

(2.IT)

supluje

Šlajsová Irena

(Žž)

 

6.hod

MAT

 

(Z)

supluje

Pelcová Jana

(Kov)

 

9.hod

OBN

   

odpadá

 

(Žž)

2.OA

2.hod

ANJ

ANJ2

(2.OA)

spojí

Jílek Miroslav

(Kov)

 

4.hod

NEJ

NEJ2

(2.OA)

spojí

Bendová Kristina

(Ko)

2.ZA

7.hod

ANJ

ANJ

(2.ZA)

spojí

Gabrielová Eva

(Kub)

3.IT

7.hod

PSI

PSI2

(OUDM)

přesun <<

Řezníček Jan

z 5.hod

 

7.hod

HW

HW1

(VYT3)

přesun <<

Kubalík Zdeněk

z 5.hod

 

7.hod

HW

HW2

 

odpadá

 

(Kb)

 

7.hod

PSI

PSI1

 

odpadá

 

(Ře)

3.OA

2.hod

NEJ

NEJ2

(3.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

 

3.hod

ČJL

 

(3.OA)

supluje

Lásková Jana

(Gi)

 

5.hod

ÚČ

PEK1

(3.OA)

supluje

Pelnářová Jana

(Šu)

 

5.hod

ÚČ

PEK2

(3.OA)

spojí

Pelnářová Jana

(Žž)

 

8.hod

DKA

   

odpadá

 

(Gi)

3.ZA

2.hod

OŠE

 

(3.ZA)

supluje

Klozarová Lenka

(Kub)

4.IT

1.hod

NEJ

NEJ1

(4.OA)

změna

Bendová Kristina

 
 

1.hod

NEJ

NEJ3

(4.OA)

spojí

Bendová Kristina

(Ko)

 

5.hod

ANJ

ANJ3

(Z)

změna

Šlajsová Irena

 
 

5.hod

ANJ

ANJ1

(Z)

spojí

Šlajsová Irena

(Kov)

 

5.hod

ANJ

ANJ2

(Z)

spojí

Šlajsová Irena

(Kub)

4.OA

1.hod

NEJ

NEJ1

(4.OA)

změna

Bendová Kristina

 
 

1.hod

NEJ

NEJ3

(4.OA)

spojí

Bendová Kristina

(Ko)

 

5.hod

ANJ

ANJ3

(Z)

změna

Šlajsová Irena

 
 

5.hod

ANJ

ANJ1

(Z)

spojí

Šlajsová Irena

(Kov)

 

5.hod

ANJ

ANJ2

(Z)

spojí

Šlajsová Irena

(Kub)

Pedagogický dohled u třídy:

1.IT, 1.- 9. hod - Gibfriedová Jana, Kovář Pavel, Šustrová Alena

1.OA, 1.- 9. hod - Gibfriedová Jana, Kovář Pavel, Šustrová Alena

1.ZA, 1.- 9. hod - Gibfriedová Jana, Kovář Pavel, Šustrová Alena

2.ZA, 5. hod - Vargová Šárka

3.IT, 3. hod - Jílek Miroslav, Šlajsová Irena

3.IT, 4., 5. hod - Kubalík Zdeněk, Řezníček Jan

3.OA, 6. hod - Jílek Miroslav, Šlajsová Irena

3.ZA, 3. hod - Pelcová Jana

3.ZA, 4., 5. hod - Klozarová Lenka

3.ZA, 7.- 9. hod - Foistová Lenka, Kabourková Helena, Klozarová Lenka, Vargová Šárka

3.ZA, 6. hod - Gabrielová Eva

4.ZA, 4. hod - Foistová Lenka

4.ZA, 5. hod - Vargová Šárka

4.ZA, 3. hod - Kabourková Helena

Žáci 1. ročníků, kteří se neúčastní LVK, se učí ve 2. ročnících svého oboru, dle jejich rozvrhu a změn
3. ZA: od 14:00 hodin obhajoba ročníkových prací (SOČ),( Foi, Kab, Klo, Var)
4. ZA: EDISON - 5. vyuč. hod. - celá třída (v učebně 2. ZA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři