4. 12. - 22. 12. 2017
2. SP - Souvislá praxe
3. VOŠ - Období pro získávání zkoušek a zápočtů

Veletrh fiktivních firem Plzeň - výběr 3. IT, 3. OA, 4. OA - dohled Pel, Sm

Suplování:   Čtvrtek 14.12.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.ZA

       

Bes

Bes

           

4.IT

           

Ob

         

4.OA

   

VFiF

VFiF

VFiF

VFiF

VFiF

VFiF

       

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Fořtová Lenka

       

-

-

           

Hradecká Hana

       

..

..

           

Klozarová Lenka

   

-

-

               

Konečná Hana

   

Ga

Ga

Ga

-

Be

Kub

-

-

-

 

Pelcová Jana

   

Šl

Hra

Vz

Klo

-

-

-

-

-

 

Pelnářová Jana

   

-

-

-

..

..

-

-

..

..

 

Smazalová Eva

   

Ře

Be

Kb

Gi

-

-

-

..

..

 

Žižková Květuše

           

..

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Kristina

2.hod

supl. (Sm)

MAT

1.IT+

(1.OA)

 
 

5.hod

spojeno (Ko)

NEJ

2.OA (NEJ2)

(2.OA)

 
 

6.hod

navíc

MAT

4.IT

(1.IT)

 

Fořtová Lenka

5.hod

přesun <<

PP

1.ZA (PP2)

(UPSY)

z 15.12. 2.hod

Gabrielová Eva

1.hod

spojeno (Ko)

NEJ

1.IT (NEJ2)+

(1.OA)

 
 

2.hod

spojeno (Ko)

NEJ

2.IT (NEJ2)

(2.IT)

 
 

3.hod

spojeno (Ko)

NEJ

3.OA (NEJ2)

(3.OA)

 

Gibfriedová Jana

3.hod

odpadá

TEV

1.ZA (Dív1)

 

Beseda

 

4.hod

supl. (Sm)

CR

2.OA

(2.OA)

 

Hradecká Hana

2.hod

supl. (Pc)

OBN

3.ZA

(3.ZA)

 

Klozarová Lenka

4.hod

supl. (Pc)

OŠE

2.ZA

(2.ZA)

 

Kubalík Zdeněk

3.hod

supl. (Sm)

ZBE

4.IT

(4.IT)

 

Kubalová Irena

6.hod

spojeno (Ko)

NEJ

1.ZA (NEJ)

(1.ZA)

 
 

6.hod

změna

ANJ

1.ZA (ANJ)

(1.ZA)

 

Lásková Jana

1.hod

odpadá

ČJL

4.OA

 

Veletrh fiktivních firem

Mastná Jindra

4.hod

navíc

EKO

3.OA

(3.OA)

 

Prantlová Věra

2.hod

odpadá

MAT

4.OA

 

Veletrh fiktivních firem

Řezníček Jan

1.hod

supl. (Sm)

OS

3.IT

(3.IT)

 
 

7.hod

navíc

PSI

4.IT

(4.IT)

 
 

8.hod

navíc

PSI

4.IT

(4.IT)

 

Šlajsová Irena

1.hod

supl. (Pc)

MAT

2.IT

(2.IT)

 
 

5.hod

přesun <<

KAJ

3.OA (KAJ)

(VYT1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

KAJ

3.OA (KAJ)

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

KAJ

3.OA (KAJ)

 

na 11.12. 9.hod

Valenz Miroslav

3.hod

supl. (Pc)

ČJL

2.ZA

(2.ZA)

 

Vondrovicová Marie

4.hod

odpadá

ÚČ

4.OA

 

Veletrh fiktivních firem

 

5.hod

odpadá

ÚČ

4.OA (ÚČE1)

 

Veletrh fiktivních firem

 

6.hod

odpadá

ÚČ

4.OA (ÚČE2)

 

Veletrh fiktivních firem

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

1.hod

NEJ

NEJ2

(1.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

 

2.hod

MAT

 

(1.OA)

supluje

Bendová Kristina

(Sm)

1.OA

1.hod

NEJ

NEJ2

(1.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

 

2.hod

MAT

 

(1.OA)

supluje

Bendová Kristina

(Sm)

1.ZA

5.hod

PP

PP2

(UPSY)

přesun <<

Fořtová Lenka

z 15.12. (Pá) 2.hod

 

6.hod

NEJ

NEJ

(1.ZA)

spojí

Kubalová Irena

(Ko)

 

6.hod

ANJ

ANJ

(1.ZA)

změna

Kubalová Irena

 

2.IT

1.hod

MAT

 

(2.IT)

supluje

Šlajsová Irena

(Pc)

 

2.hod

NEJ

NEJ2

(2.IT)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

2.OA

4.hod

CR

 

(2.OA)

supluje

Gibfriedová Jana

(Sm)

 

5.hod

NEJ

NEJ2

(2.OA)

spojí

Bendová Kristina

(Ko)

2.ZA

3.hod

ČJL

 

(2.ZA)

supluje

Valenz Miroslav

(Pc)

 

4.hod

OŠE

 

(2.ZA)

supluje

Klozarová Lenka

(Pc)

3.IT

1.hod

OS

 

(3.IT)

supluje

Řezníček Jan

(Sm)

 

8.hod

FIF

FIF2

 

odpadá

 

(Sm)

 

8.hod

FIF

FIF1

 

odpadá

 

(Pel)

 

9.hod

FIF

FIF2

 

odpadá

 

(Sm)

 

9.hod

FIF

FIF1

 

odpadá

 

(Pel)

3.OA

3.hod

NEJ

NEJ2

(3.OA)

spojí

Gabrielová Eva

(Ko)

 

4.hod

EKO

 

(3.OA)

navíc

Mastná Jindra

 
 

5.hod

KAJ

KAJ

(VYT1)

přesun <<

Šlajsová Irena

z 6.hod

 

5.hod

ÚČ

ÚČE2

 

odpadá

 

(Pel)

 

6.hod

KAJ

KAJ

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

KAJ

KAJ

 

přesun >>

 

na 11.12. (Po) 9.hod

3.ZA

2.hod

OBN

 

(3.ZA)

supluje

Hradecká Hana

(Pc)

4.IT

3.hod

ZBE

 

(4.IT)

supluje

Kubalík Zdeněk

(Sm)

 

6.hod

MAT

 

(1.IT)

navíc

Bendová Kristina

 
 

7.hod

PSI

 

(4.IT)

navíc

Řezníček Jan

 
 

8.hod

PSI

 

(4.IT)

navíc

Řezníček Jan

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.ZA, 3., 4. hod - Hradecká Hana

4.OA, 1.- 6. hod - Pelnářová Jana, Smazalová Eva

4. OA - žáci, kteří se VFiFi nezúčastní, se učí 1. - 5. vyučovací hodinu ve třídě 3. OA - dle jejich rozvrhu a změn
1. ZA: Beseda: "Trestní odpovědnost madistvých", dohled (Hra)

 

 

4. 12. - 22. 12. 2017
2. SP - Souvislá praxe
3. VOŠ - Období pro získávání zkoušek a zápočtů

MATURITNÍ PLES - 4. IT + 4. ZA - od 20:00 hod. - MKS

Suplování:   Pátek 15.12.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.IT

       

OrD

OrD

OrD

OrD

       

4.ZA

OrD

OrD

   

OrD

OrD

OrD

OrD

       

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Fořtová Lenka

   

>>

>>

-

-

-

-

-

-

-

 

Kabourková Helena

   

..

..

..

..

Klo

Klo

-

     

Pelcová Jana

   

Pel

Ře

-

Hra

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Foistová Lenka

-1.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN1)

 

Organizační důvody

 

0.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN1)

 

Organizační důvody

 

1.hod

navíc

OŠE

4.ZA

(4.ZA)

 
 

2.hod

navíc

OŠE

4.ZA

(4.ZA)

 
 

3.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN1)

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN1)

 

Organizační důvody

Hradecká Hana

1.hod

přesun <<

OBN

3.ZA

(3.ZA)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

OBN

3.ZA

 

na 1.hod

 

4.hod

supl. (Pc)

OBN

1.ZA

(1.ZA)

 

Kabourková Helena

-1.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN2)

 

Organizační důvody

 

0.hod

odpadá

OSN

4.ZA (OSN2)

 

Organizační důvody

Klozarová Lenka

1.hod

přesun <<

OŠE

1.ZA

(1.ZA)

z 11.12. 3.hod

 

3.hod

přesun <<

OŠE

3.ZA

(3.ZA)

z 1.hod

 

5.hod

spojeno (Kab)

OŠE

1.ZA (OŠE1)

(1.ZA)

 
 

5.hod

změna

OŠE

1.ZA (OŠE2)

(1.ZA)

 
 

6.hod

spojeno (Kab)

OŠE

1.ZA (OŠE1)

(1.ZA)

 
 

6.hod

změna

OŠE

1.ZA (OŠE2)

(1.ZA)

 

Kovář Pavel

5.hod

odpadá

KAJ

4.IT (KAJ)

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

KAJ

4.IT (KAJ)

 

Organizační důvody

Pelnářová Jana

1.hod

supl. (Pc)

FIF

3.IT

(3.IT)

 

Řezníček Jan

2.hod

supl. (Pc)

OS

4.IT

(4.IT)

 
 

3.hod

odpadá

OS

4.IT

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OS

4.IT

 

Organizační důvody

Změny v rozvrzích tříd:

1.ZA

1.hod

OŠE

 

(1.ZA)

přesun <<

Klozarová Lenka

z 11.12. (Po) 3.hod

 

2.hod

PP

PP2

 

přesun >>

 

na 14.12. (Čt) 5.hod

 

4.hod

OBN

 

(1.ZA)

supluje

Hradecká Hana

(Pc)

 

5.hod

OŠE

OŠE1

(1.ZA)

spojí

Klozarová Lenka

(Kab)

 

5.hod

OŠE

OŠE2

(1.ZA)

změna

Klozarová Lenka

 
 

6.hod

OŠE

OŠE1

(1.ZA)

spojí

Klozarová Lenka

(Kab)

 

6.hod

OŠE

OŠE2

(1.ZA)

změna

Klozarová Lenka

 

3.IT

1.hod

FIF

 

(3.IT)

supluje

Pelnářová Jana

(Pc)

3.ZA

1.hod

OBN

 

(3.ZA)

přesun <<

Hradecká Hana

z 3.hod

 

3.hod

OŠE

 

(3.ZA)

přesun <<

Klozarová Lenka

z 1.hod

4.IT

2.hod

OS

 

(4.IT)

supluje

Řezníček Jan

(Pc)

4.ZA

1.hod

OŠE

 

(4.ZA)

navíc

Foistová Lenka

 
 

2.hod

OŠE

 

(4.ZA)

navíc

Foistová Lenka

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři