TOPlist

 

A- A A+

Informace pro studenty VOŠ

Žádáme studenty 1. roč. KS (kombinované studium oboru DIPLOMOVANÁ VŠEOBECNÁ SESTRA), aby si zajistili volno k provedení pracovně-preventivní lékařské prohlídky v termínu buď 20. 9. od 13 do 15:00 hod. nebo 22. 9. od 16 do 18:00 hod. u MUDr. Petra Suastiky v Domažlicích.

K prohlídce je nutné přinést Výpis ze zdravotní dokumentace.

Bližší informace a přiřazení k jednotlivým termínům při zahájení studia dne 9. 9. 2021.

VOŠ - období pro získávání zkoušek a zápočtů

V současné době je možné prezenčně zkoušet "jeden na jednoho" - ústně i písemně. Není možné pozvat si více studentů současně např. na test. Pokud jste domluveni s vyučujícím na prezenčním zkoušení, choďte, prosím, postupně, respektujte vymezené prostory a dodržujte protiepidemická opatření. 

Upozorňuji strávníky, že v době nemoci nebo nepřítomnosti ve škole mohou pouze první den neplánované nepřítomnosti odebrat školní oběd. Pokud další dny strávník obědy neodhlásí, hradí podle § 119 a § 121 školského zákona č. 561/2004 Sb. a dalších prováděcích právních předpisů plnou cenu oběda jako cizí strávník, tj. 68,- Kč místo 29,- Kč.

Školní jídelna nově zavedla možnost přihlašování obědů přes internet. Studenti, kteří mají zájem tuto možnost využívat, si musejí nejprve vyzvednout přihlašovací údaje k vedoucí ŠJ.

E-maily (údaje pro nastavení e-mailového klienta)

Protokol Název serveru Port Šifrování
POP3 outlook.office365.com 995 SSL
IMAP4 outlook.office365.com 993 SSL
SMTP smtp.office365.com 587 TLS

Přesměrování školního e-mailu na soukromý:

Školní e-mail je možné nastavit tak, aby se kopie doručených zpráv přeposílaly na Váš soukromý e-mail. Pro nastavení této funkce postupujte následovně:

  1. Přihlaste se do rozhraní Office 365 a přejděte do e-mailu kliknutím na tlačítko Outlook.
  2. V pravém horním rohu klepněte na Nastavení (ikonka ozubeného kola) vedle Vašeho jména a příjmení. Následně klepněte na odkaz Možnosti.
  3. Nyní vyberte (v horní části okna) možnost Připojené účty. Do textového pole Předávání napište e-mail, na který se mají kopie doručených zpráv přeposílat. Nastavení potvrďte kliknutím na tlačítko Začít předávat dál (pod tímto textovým polem).

I po případném nastavení přesměrování e-mailů používejte, prosím, pro ODESÍLÁNÍ OFICIÁLNÍ POŠTY (týkající se školy) ŠKOLNÍ E-MAIL.

OneDrive

Microsoft SkyDrive Pro - klient pro MS Windows (32 bit)

Microsoft SkyDrive Pro - klient pro MS Windows (64 bit)

Videonávod pro instalaci a nastavení klienta MS SkyDrive Pro

  • Poslední aktualizace: středa 12 leden 2022, 07:24:53Copyright©2015 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice